Contact

Met uw opmerkingen, vragen en suggesties bent u welkom op het secretariaat van de FRDO.

Adres

FRDO-CFDD
Kruidtuinlaan 50 bus 70
1000 Brussel
België     

Telefoon: 02/ 743 3150

Mail: mail@frdo-cfdd.be

 

Gelieve alle belangrijke correspondentie per e-mail te zenden aan: mail@frdo-cfdd.be

Ons team

Nathalie Boucquey

Nathalie Boucquey

Wetenschappelijk medewerkster
Alexis Dall'Asta

Alexis Dall'Asta

Wetenschappelijk medewerker

alexis.dallasta@frdo-cfdd.be

+32 (0)2 743 3156

Fabrice Dehoux

Fabrice Dehoux

Wetenschappelijk medewerker

fabrice.dehoux@frdo-cfdd.be

+32 (0)2 743 3153

marc_0

Marc Depoortere

Directeur


marc.depoortere@frdo-cfdd.be

+32 (0)2 743 3158

Jan Mertens x

Jan Mertens

Wetenschappelijk medewerker

jan.mertens@frdo-cfdd.be

+32 (0)2 743 3154

Koen Moerman

Koen Moerman

Wetenschappelijk medewerker

koen.moerman@frdo-cfdd.be

+32 (0)2 743 3157

Chris Schuurmans

Chris Schuurmans

Wetenschappelijk medewerkster
Sven Vermassen

Sven Vermassen

Administratief assistent

sven.vermassen@frdo-cfdd.be

+32 (0)2 743 3150

Bereikbaarheid

Het secretariaat van de FRDO-CFDD bevindt zich in de Financietoren, nabij de Kruidtuin.

Een plannetje vindt u via deze link.

 

 

 

 

 

 

Privacyverklaring van de Federale Raad voor Duurzame Ontwikkeling

Toegankelijkheidsverklaring

Opmerkingen, vragen of suggesties?